Коли замовник починає працювати з архітектором чи дизайнером, він навіть не піддає сумніву те, що всі закладені ідеї будуть реалізовані в повній мірі. Мабуть, трапляються випадки, коли результат далекий від того, що собі уявляв власник квартири чи будинку. На щастя, я не був свідком таких ситуацій. Сподіваюсь, це не просто удача, а кропітка робота з замовником і його об’єктом на всіх етапах реалізації. Мій особистий досвід дає мені можливість зробити один важливий висновок:
– замовник може бути задоволений результатом на всі 100% тільки в тому випадку, коли сам займає активну позицію в будівельному процесі, не відсторонюється від прийняття рішень і не йде на поводу в будівельників! Я про це вже неодноразово наголошував. Розраховувати на те, що дизайнер сам підбере правильний матеріал, правильний колір, правильну текстуру і форму,
і все це вам потім обов’язково сподобається – наївно і безвідповідально.
В цьому короткому дописі я хочу, щоб ви на основі деяких моїх проектів порівняли презентацію ідеї дизайну на візуалізації з реальними фотографіями інтер’єру після виконання ремонтних робіт.
Потрібно врахувати те, що не завжди є ракурси з однієї і тої самої точки. Крім того фотосесія виконувалась за допомогою об’єктиву з широким кутом зору, тому ракурси на фото та ілюстраціях можуть різнитись.
Залишаю на ваш розсуд оцінку того, наскільки точно був втілений задум.