• Home |
  • Contact Us |
  • Sitemaps |
Про нас | xii.com.ua

Про нас

Фахівці бюро «ХІІ» мають досвід роботи в українських та іноземних компаніях: "Сіферт-Київ" (Великобританія) та "FORUM CDC" (Швеція) у розробці готельних, офісних, торгово-розважальних та житлових комплексів.

Незважаючи на широкий спектр послуг, фахівці нашої компанії дотримуються індивідуального підходу у співпраці з кожним клієнтом. Початком роботи стає дружнє знайомство, що допомагає краще зрозуміти партнера.

Результатом творчого пошуку є проектні пропозиції, які після узгодження із замовником стають базою пакету робочих креслень. За бажанням партнера бюро забезпечує об'єкт ремонтною чи будівельною бригадою.

Сучасні архітектура, будівництво чи звичайнісінький ремонт уже не можливі без застосування енергозберігаючих технологій. Фахівці нашої компанії ретельно відстежують усі тенденції ринку, а тому радо допоможуть Вам зробити правильний вибір.

 

Про історію проектів, про стиль роботи, про авторські ідеї та творчий досвід в блозі Головного Архітектора


ПЕРЕЛІК РОБІТ ТА ПОСЛУГ

1. Архітектурні проекти громадських та житлових споруд. Розробка концепт-ідеї на рівні ескізів. Ескізний проект. Робочий проект. Робота з суміжниками. Авторський нагляд.
2. Перепланування та реконструкція квартир. Проектна документація на погодження.
3. Дизайн приватних інтер'єрів та комерційних об'єктів. Ескізні пропозиції, Робочий проект, Компютерні іллюстрації до проекту (візуалізації). Підбір оздоблювальних матеріалів. Розробка корпоративного стилю в контексті інтер'єрних рішень.
4. Ландшафтна архітектура та малі архітектурні форми. Розробка концепції благоустрою присадибних ділянок, відпочинково-розважальних комплексів та дитячих майданчиків. Ескізні рішення та робоча документація.
5. "Експрес Проект". Для тих хто економить час і гроші - оперативний "Експрес Проект". Ескізи та пакет креслень першої необхідності. Пропозиція для ріелторів та забудовників.
6. Реновація. Розробка унікальних фасадних рішень для старих та нових споруд. Об'ємно-просторова композиція, кольорове рішення, підбір матеріалів оздоблення.
7. Безкоштовні онлайн консультації. На всі питання в межах нашої компетенції отримаєте відповідь, надіславши нам листа електронною поштою info@xii.com.ua

 

МИ ЗАВЖДИ ВІДКРИТІ ДЛЯ НОВАТОРСЬКИХ РІШЕНЬ
ТА НЕСТАНДАРТНИХ ПРОЕКТІВ!

090802_Work-Scheme.jpg