PRO нас

Ми не складаємо боліди Формули I,але ми працюємо з такою ж уважністю до деталей та ефективністю у наших рішеннях!

Наші послуги

Архітектурні та Інженерні проекти приватних житлових будинків.

Розробка концепт-ідеї на рівні ескізів. Ескізний проект. Робочий проект. Робота з суміжниками. Авторський нагляд.

Експрес Дизайн Проект. Технічний проект інтер'єру.

Технічні рішення в дизайні інтер’єру. Для тих хто економить час і гроші.

Дизайн приватних інтер'єрів та комерційних об'єктів.

Ескізні пропозиції, Робочий проект, Компютерні іллюстрації до проекту (візуалізації). Підбір оздоблювальних матеріалів. Розробка корпоративного стилю в контексті інтер’єрних рішень.

Ландшафтна архітектура та малі архітектурні форми.

Розробка концепції благоустрою присадибних ділянок, відпочинково-розважальних комплексів та дитячих майданчиків. Ескізні рішення та робоча документація.

Архітектурне Бюро “ХІІ” – Невелика компанія, що працює на ринку України вже більше 8 років. Фахівці нашої компанії мають досвід роботи в українських та іноземних компаніях.

Ми надаємо комплексні проектні послуги для приватного забудовника у сфері архітектури та будівництва, дизайну внутрішнього простору, декорування інтер’єру, благоустрою території та ландшафтного дизайну.
Також спеціалізуємося на розробці комерційних інтер’єрів, розробці фірмового стилю, оформленні інтер’єрів та екстер’єрів АЗК.

Ми дотримуємось індивідуального підходу у співпраці з кожним клієнтом. Початком роботи стає дружнє знайомство, що допомагає краще зрозуміти партнера. Результатом творчого пошуку є проектні пропозиції, які після узгодження із замовником стають базою для пакету робочих креслень. За бажанням партнера бюро забезпечує об’єкт ремонтною чи будівельною бригадою.

КОМФОРТ. ЕКОНОМІЯ. ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ – Переваги які отримують наші клієнти.

Наша команда

Організація робочого процесу

Про історію проектів, про стиль роботи, про авторські ідеї та творчий досвід в блозі Головного Архітектора