Стриманий каприз в невеличкій квартирі

Стриманий каприз в невеличкій квартирі. Новий Львів.

    Хоч би якою стриманою чи консервативною людиною ви не були, інколи всім хочеться хоч трішки розкоші. Саме за принципом “трішки розкоші” ми й працювали на об’єкті в районі Новий Львів. Господиня квартири бажала створити інтер’єр виключно в класичному стилі, незважаючи на те, що площа квартири була замалою для класики. Адже цей стиль вимагає простору. Та попри складність завдання ми вирішили створити модель стриманого класичного стилю в малому за площею помешканні. До вашої уваги результати нашої роботи.
Від входу нас зустрічає хол-коридор.
Приміщення коридору облаштоване на контрастах. Темне дерево дверей і вбудованих шаф на світлому фоні стін. Хол-коридор багатофункціональний, при вході пуф, вішак, два дзеркала. Одне велике, на зріст людини, інше менше, більш декоративне.
Недоліком вхідної зони є торець стіни, який неприємно «зустрічає» при вході. Ця проблема була вирішена, використавши нарощений торець стіни для декоративного дзеркала, а нішу, що утворилася навпроти дверей спальні, ми використали під книжкову шафу.
Іншим викликом було те, що вітальня – найменша житлова кімната в цій квартирі. І у ній треба було помістити: розкладний диван, книжкові полиці (власники багато читають), медіа цент (телевізор і акустичну систему, яка вже була в наявності), робоче місце господаря. Розміри і форма приміщення підказували одне просте, а можливо й єдине, в даній ситуації рішення. Розташувати диван і невеличкий комп’ютерний столик вздовж однієї стіни кімнати, а медіа центр і книжкові полиці з іншої. Причому книжкові полиці отримали своє чітко визначене місце завдяки строгому класичному порталу, який, зрештою, став обрамленням для медіа тумби телевізора і акустичної системи, зав’язавши все в єдину компактну і функціональну композицію.
    Прохід з вітальні до коридору, зрозуміло, був максимально розширений і оформлений розсувними класичними дверима з великою площею засклення, для вільного потрапляння світла в коридор, навіть при зачинених дверях.Зручним є безпосередній перехід з вітальні в кухню через короткий коридор.

Кухня виконана у виключно світлих тонах, бо, як відомо, світлі кольори мають здатність візуально збільшувати простір, чим ми й скористались, як тут, так і у інших приміщеннях квартири.

 Лінія світлої, кольору ванілі, кухні підкреслена контрастною шоколадною смужкою підлоги. Класичний орнамент світлої підлогової плитки акцентований темними вставками.
Спальня господарів – найпросторіше приміщення. Власники вирішили використати його з розумом. Тому в кімнаті є гардеробна шафа, зона відпочинку (ліжко з при ліжковими тумбами), зона для читання (фотель з торшером та книжкова шафа) та робоче місце господині з комп’ютерним столиком.Як бачимо на планувальній схемі і зображеннях інтер’єру, всі ці елементи гармонійно співіснують між собою!
В цій досить малій оселі вагомим питанням було також раціональне планування санвузлів. А саме – розміщення усіх необхідних приладів, включно з пральною машиною. Для неї знайшлось місце під масивною столешнею одного з санвузлів.Вважаю, що в даному проекті вдалось досягнути головної мети. Максимально раціонально спланувати помешкання і при цьому оформити інтер’єр в рамки стриманої класики.
 Сподіваюся, Вам сподобалось!
Буду вдячний за Ваші відгуки!

Поділитися:

Залишити коментар: